Facebook Nyheder


Medarbejdere

Hos HH-Installation er vi specialiseret inden for en række forskellige fagområder.
Dermed sikrer vi kunden den rette ekspertise til opgaven.

Lars Madsen

Elektriker
21452413

lars@hh-installation.dk

Martin Adler

Elektriker
22674522

martin@hh-installation.dk

Mikael Krogh Riis

Elektriker
30301156

mr@hh-installation.dk

Johnny Andersen

Elektriker
20837700

johnny@hh-installation.dk

Mads Teingaard

Elektriker
23359359

mat@hh-installation.dk

Jacob Boysen Schiøtt

Lærling
20421020

jas@hh-installation.dk

Thomas Espenhein Jensen

Lærling
61440113

the@hh-installation.dk

Jens Bjørn Løvenskjold Rasmussen

Lærling
61442518

bjr@hh-installation.dk

Alex Gravesen

Lærling

alg@hh-installation.dk
Alternate Text

Henrik Høj

Ejer/El-installatør
29443618

henrik@hh-installation.dk
Alternate Text

Peter Jensen

El-installatør
20251218

peter@hh-installation.dk
Alternate Text

June Diget

Bogholderi/administration
40429218

june@hh-installation.dk

HH-Installation ApS - Kinavej 1B, 4200 Slagelse - Cvr: 30589548
Tlf: 70 26 12 18 - E-mail: info@hh-installation.dk
Top